Profesor Alfred Uchman członkiem korespondentem PAN

15.12.2016
Profesor dr hab. Alfred Uchman, wieloletni pracownik ING UJ, kierownik Zakładu Geodynamiki i Geologii Środowiskowej znalazł się wśród 34 nowych członków korespondentów Polskiej Akademii Nauk wybranych podczas 133. Zgromadzeniu Ogólnego PAN w dniu 1. grudnia 2016 r.. Profesor Uchman został wybrany do Wydziału III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi.
więcej o Profesor Alfred Uchman członkiem korespondentem PAN

Wyniki konkursu SONATA 11

15.12.2016
W wyścigu o granty mamy 100% skuteczność :) Konkurs SONATA 11 Narodowego Centrum Nauki → dr Michał Stachacz 264 550 PLN Brawo! Tak trzymać i świecić przykładem młodszym.
więcej o Wyniki konkursu SONATA 11

Promocje doktorskie

04.12.2016
8 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ odbyły się uroczyste promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Promocjom przewodniczył Prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych. Uroczystą przysięgę złożyło 13 promowanych, w tym 2 z naszego Instytutu – dr Justyna Kowal-Kasprzyk oraz dr Wojciech Wróblewski. Po złożeniu przysięgi doktorskiej promowani odebrali dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie