Wykład Profesora Alexandre Anesio (University of Bristol, UK)

23.11.2016
W dniu 28.10.2016 roku odbyły się wykłady profesora Alexandre Anesio z Uniwersytetu w Bristolu w ramach „Distinguished Lecture Tour 2016” organizowane przez European Association of Geochemistry (EAG). Tematyka wykładów dotyczyła roli mikroorganizmów procesach geologicznych („Biogeochemical cycles and microbial processes in icy habitats”; „The interplay between weathering and microbes during soil formation”).
więcej o Wykład Profesora Alexandre Anesio (University of Bristol, UK)

Uroczyste otwarcie kolekcji dydaktycznej minerałów

20.06.2016
Po wielomiesięcznych pracach zespołu: Beata Dziubińska, Anna Krawczyk, Katarzyna Maj-Szeliga i Michał Skiba, dnia 15.06. 2016 r. dyrekcja ING UJ dokonała uroczystego otwarcia nowej kolekcji dydaktycznej minerałów.
więcej o Uroczyste otwarcie kolekcji dydaktycznej minerałów

"Lawowe giganty" - wykład dr hab. Michała Gradzińskiego

06.05.2016
Już 12 maja br. o godzinie 17.00 w sali 102 (Oleandry 2A) odbędzie się wykład dr hab. Michała Gradzińskiego pt. "Lawowe giganty" - czyli rzecz o jaskiniach w skałach wulkanicznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
więcej o "Lawowe giganty" - wykład dr hab. Michała Gradzińskiego