Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wirtualne Dni Otwarte

Wirtualne Dni Otwarte

Zapraszamy na WIRTUALNE DNI OTWARTE UJ, które odbędą się w dniach 25 - 26 marca 2021 r. w godz. 12.00 - 18.00, podczas których zostanie zaprezentowana m.in. oferta studiów na kierunku Geologia.

To już nasza tradycja, że w marcu spotykamy się na Dniach Otwartych UJ – tym razem tylko online, ale za to przez DWA DNI!! Czekają na Was przedstawiciele wydziałów, organizacji studenckich, Samorządu Studentów oraz Działu Rekrutacji na Studia. Do Waszej dyspozycji, na czatach i na indywidualnych spotkaniach, będzie dostępnych ponad 100 reprezentantów naszej Uczelni. Odpowiemy na Wasze wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku czy miejsca studiów. Na spotkaniu live „Studia bez tajemnic” porozmawiamy o tegorocznej rekrutacji, przedstawimy możliwości jakie daje UJ, opowiemy o stypendiach, akademikach, stażach i współpracy z biznesem. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjny program: ponad 30 prezentacji, prawie 50 wykładów i aż 100 filmów!!

Nie może Was zabraknąć na tym Wydarzeniu!

Zapraszamy!

Pracownicy i Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego!

W dniu 25 marca (czwartek) o godz. 9.00 pojawi się na stronie https://dzien-otwarty.uj.edu.pl/  link do specjalnie przygotowanej platformy, na której odbędą się Wirtualne Dni Otwarte UJ oraz tutorial, wyjaśniający jak z niej korzystać.