Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Istnieje możliwość prolongaty oraz rezerwacji on-line książek wypożyczonych. W tym celu należy zalogować się na swoje konto poprzez stronę Biblioteki Jagiellońskiej:

 

  • Konto czytelnika – logowanie:  
  • LOGIN:    nr kodu kreskowego legitymacji studenckiej         
  • HASŁO:    PESEL

 

Rezerwacja on-line – z chwilą zwrotu książki zainteresowany nią czytelnik zostanie poinformowany drogą e-mailową o możliwości jej odbioru w Bibliotece ING.

Książek oznaczonych statusem „dostępna" NIE zamawiamy on-line - można je bezpośrednio wypożyczyć z naszej Biblioteki.

 

Wypożyczenia dla studentów

Studentom Wydziału Geografii i Geologii wypożyczamy podręczniki w ilości 8 egzemplarzy na okres 31 dni (z możliwością prolongaty o kolejny miesiąc). Książki można prolongować osobiście w Bibliotece lub on-line przez katalog komputerowy Biblioteki Jagiellońskiej. 

Książki wypożyczane są studentom na okres trwania roku akademickiego i należy je zwrócić do dnia 30 września każdego roku.

Czasopisma oraz zbiory kartograficzne są udostępniane studentom TYLKO do Czytelni (za okazaniem legitymacji studenckiej).

Prace magisterskie, doktorskie i licencjackie są udostępniane do wglądu na miejscu w Czytelni za pisemną zgodą promotora (formularz dostępny w Wypożyczalni).

 

Wypożyczenia dla pracowników ING UJ

Pracownicy Instytutu Nauk Geologicznych UJ mogą wypożyczać wszystkie typy zbiorów na okres 6 miesięcy (z możliwością prolongaty) bez ograniczeń limitu egzemplarzy.

Dla pracowników i studentów UJ spoza Wydziału Geografii i Geologii oraz innych wyższych uczelni istnieje możliwość dostępu do zbiorów Biblioteki ING w Czytelni za okazaniem stosownych dokumentów.