Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Odwiedzana przez Państwa strona poświęcona jest prezentacji losów zawodowych absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego kończących studia licencjackie i magisterskie na kierunku Geologia prowadzonym w Instytucie Nauk Geologicznych. Strona ta ma jednocześnie umożliwiać przyszłym kandydatom zapoznanie się z perspektywami pracy zawodowej po ukończeniu studiów jak również możliwościami podjęcia pracy w zawodach pokrewnych geologii.

Od kilku lat prowadzone są na Uniwersytecie Jagiellońskim badania losów zawodowych absolwentów prowadzone przez Biuro Karier UJ. Wyniki tych badań opracowywane są w postaci raportów, które udostępniane są m.in. na stronie internetowej UJ. W zakładce Statystka zamieszczone są w formie graficznej wyniki najnowszego badania (2010/2011), oparte na podstawie pytań ankietowych dotyczących kierunku GEOLOGIA prowadzonego w Instytucie Nauk Geologicznych.

W zakładce Rekomendacje mogą Państwo zapoznać się z historią zawodową osób które ukończyły u nas studia geologiczne i podzieliły się swoimi opiniami i spostrzeżeniami mogącymi pomóc przyszłym kandydatom w wyborze GEOLOGII!

Web Content Display Web Content Display

 

"Czy studia w ING pomagają w podjęciu pracy?"

Nasi absolwenci w krótkim wywiadzie odpowiadają na pytanie: "Czy studia w ING pomagają w podjęciu pracy?"

Film zrealizowano podczas zjazdu absolwentów ING, z okazji 40-lecia reaktywacji studiów geologicznych w Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Zobacz czym się zajmują i gdzie pracują nasi absolwenci!

Arkadiusz Derkowski

Maksym Pięta

Wojciech Kupka

Monika Kusiak

Mateusz Damrat

Marcelina Łabaj

Marta Świerczek

Łukasz Karda

Maciej Ćwik

Jakub Zygmunt

Radomir Pachytel

Mateusz Orzechowski

Artur Kuligiewicz

Barbara Janiczko

Paweł Dec

Karol Jewuła

Jolanta Pilch

Anna Kalinowska

Ewa Burwicz-Galerne

Aneta Wronka

Luiza Malina

Marek Łodziński

Michał Matysik

Marcin Koń

Bartosz Kluska

Wojciech Szeliga